• Novinky

      • Informace k zápisu dětí do prvních tříd ZŠ.

      •  

       Vzhledem k současné epidemiologické situaci v ČR bude zápis pro školní rok 2020/2021 probíhat netradičně bez přítomnosti dětí. Rodiče si budou moci vybrat, zda přihlášku pošlou poštou, elektronicky, anebo ji doručí osobně do školy.

       TERMÍN ZÁPISU: 

       od středy 8. 4. 2020 do úterý 28. 4. 2020 

       Pro více informací klikněte zde:  https://zs-tremesna.edupage.org/a/zapis-do-1-trid-skolni-rok-20202021

      • Tvoje rouška chrání mě, moje rouška chrání tebe :)

      • Do galerie Tvoje rouška chrání mě, moje rouška chrání tebe :) byly přidány fotografie.

       "Výjezdové stanoviště záchranné služby Město Albrechtice děkuje kolektivu ZŠ Třemešná za darování roušek. Velice si toho vážíme!"

       Bylo nám ctí pomoci nejen záchranné službě, které tímto děkujeme za ocenění. Naše roušky putovaly také na OÚ Třemešná a Jindřichov, MÚ Město Albrechtice. Radost měli i v Nemocnici Krnov, konkrétně na gynekologicko-porodním oddělení. Dále v prodejnách: Solawa a Lewisie        v Městě Albrechticích, LAVOS v Jindřichově. Mnoho ústenek putovalo také mezi širokou veřejnost nejen v okolí naší školy. Celkem se našim švadlenkám - p.uč. H. Smolíkové, P. Hlaváčkové,  J. Brodové, slečně K. Smolíkové, slečně M. Černé a p. uklízečce Š. Hotové a p. účetní M. Pospíšilové - podařilo rozdat na 550 kusů roušek. Za tento úctyhodný výkon jim všem děkujeme - ostatní zaměstnanci školy :)